Nasze Usługi

Wirtualna Rzeczywistość

Wirtualna Rzeczywistość

To świetna zabawa na każdym evencie!

Wirtualna Rzeczywistość na wynajem.

W swojej ofercie posiadamy 10 najlepiej wyposażonych stref VR.

Wejdź z nami do Wirtualnego Świata.

Organizujemy i kompleksowo obsługujemy imprezy okolicznościowe, firmowe, eventy, stoiska na targach branżowych z wykorzystaniem w pełni wyposażonych stanowisk wirtualnej rzeczywistości. Zabawa z Goglami VR to niewiarygodne uczucie. Chodzimy, kucamy, a dzięki specjalnym kontrolerom manipulujemy rękoma wykonując różne czynności, co przekłada się na dokładnie te same ruchy w wirtualnym świecie.

Wybierz się na niesamowitą wycieczkę do innych wymiarów, odkrywaj nowe światy i przeżyj coś, czego nie zapomnisz przez bardzo długi czas. To tylko początek możliwości, jakie daje Ci wirtualna rzeczywistość.

Graj, baw się lub zdobywaj nowych klientów. Niech Twoi goście doświadczą czegoś zupełnie innego, nierealnego, niesamowitego…wirtualnego! Razem dostarczymy im doświadczenie, o którym będą głośno mówić i jeszcze dłużej je wspominać. Oferujemy wynajem gogli VR  HTC VIVE oraz Oculus Rift. Z naszą pomocą zapewnisz swoim gościom wyjątkową zabawę, wzbogacisz firmowy event lub stoisko na targach branżowych. Tworzymy niesamowite show w wirtualnej rzeczywistości. Pokazujemy jak wygląda ekstremalna jazda na rollercoasterze, wyścig superszybkim samochodem, lot w kosmosie oraz wiele innych niesamowitych doznań!

Przez cały czas trwania imprezy obsługujemy sprzęt, dbamy o każdy szczegół tak, by zabawa była na najwyższym poziomie! Im więcej dostarczymy emocji, tym lepsza  będzie impreza. Dzięki technologii VR, zapewnisz uczestnikom przygodę, podczas której doświadczą czegoś absolutnie niecodziennego. Technologia Virtual Reality pozwala oderwać się od codziennych ról, dodaje odwagi i zachęca do większej otwartości. Wystarczy emocjonujące zadanie, które porwie całą drużynę do walki o wspólny cel. Zgrana ekipa bywa motorem napędowym firmy! Współpracując z nami otrzymujesz profesjonalnie przeprowadzoną usługę.

Do obsługi stref VR przeznaczyliśmy najwyższej klasy komputery, które gwarantują maksymalne zanurzenie w wirtualnej rzeczywistości i bezproblemowe przeprowadzenie każdej imprezy. Przekonaj się, co potrafi współczesna technologia. Przekrocz granicę świata realnego, która zaciera się dzięki rozwiązaniom najnowszej generacji. Ten sam sprzęt służył do obsługi turnieju Intel® Extreme Master 2017!

 

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt