Nasze Usługi

Symulator Driftu

Symulator-Driftu

Symulator Driftu na 4 siłownikach.

Przeciążenie podczas driftu dochodzi do 2G!!!

Najszybszy symulator driftu na eventy, targi, imprezy integracyjne.

Uślizg symulatora podczas driftu wynosi 30°

Prędkość uślizgu 65°/s

Symulator pozwala nam względnie niewielkim kosztem nauczyć się driftować. Mało osób zdaje sobie sprawę jak wielu drifterów rozpoczynało swoją przygodę z jazdą w kontrolowanym poślizgu właśnie przed komputerem, ucząc się kontroli nad autem w rFactor, Live For Speed czy Assetto Corsa .

Trening na symulatorze to coś, czego każdy powinien doświadczyć przed rozpoczęciem prawdziwej jazdy w poślizgu. Można powiedzieć, że ten, kto dobrze opanuje jazdę bokiem na symulatorze driftu bez problemu powinien poradzić sobie na prawdziwym torze. Pierwsze kroki na pewno będą znacznie łatwiejsze.

Symulator-Driftu-Katowice

Gry zainstalowane w symulatorze to legendy i absolutna podstawa jeśli chodzi o wirtualny drifting. To właśnie w tych grach większość osób nauczyło się jazdy bokiem i w wolnej chwili nadal trenuje. Realizm gier w połączeniu z ruchomym symulatorem to główny czynnik stanowiący o niezapomnianych wrażeniach z jazdy bokiem. Wielkim atutem symulatora driftu jest ogromna ilość ustawień samochodów, które możemy zmienić: przełożenie skrzyni biegów, ustawienia zawieszenia, blokada dyferencjału i tak dalej. W grach dostępne są licencjonowane modele samochodów różnych klas – do aut produkcyjnych, poprzez prototypy i egzemplarze koncepcyjne, po legendy wyścigów. Pojazdy odwzorowane zostały z dbałością o każdy szczegół. Zarówno ich wygląd, parametry techniczne, jak i fizyka jazdy były też certyfikowane przez producentów. Z równie dużą starannością odtworzono tory wyścigowe. W naszej bazie danych mamy kilkaset samochodów i torów z całego świata.

Symulator driftu jest wyposażony w:

  • 4 niezależne siłowniki gwarantujące szybką i niezawodną  pracę symulatora podczas driftu.
  • 3 panoramiczne ekrany LED 27″ – Dodatkowo możemy wyświetlać jazdę.
    z symulatora na dużym ekranie.
  • Profesjonalną kierownicę, z bardzo realnym sprzężeniem zwrotnym.
  • 3 pedały: przyspieszenia, sprzęgła, hamowania – z prawdziwą charakterystyką hamowania.
  • Automatyczną, półautomatyczną i manualną skrzynię biegów.
  • Hamulec “ręczny”.
  • Symulator wiatru.
  • Fotel wyścigowy.

W symulatorze można się nauczyć driftować. Podczas zabawy posiądziecie podstawowe odruchy i umiejętności, ale by w pełni nauczyć się kontroli na autem trzeba przenieść się do rzeczywistego samochodu. Trudno znaleźć lepszy sposób na rozpoczęcie swojej przygody z driftingiem niż zabawa na naszym symulatorze driftu.

Skontaktuj się z nami już dziś, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

Kontakt